TS Mitech nie dał rady liderowi - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dopiero co emocjonowaliśmy się końcówką sezonu kobiecej piłki nożnej, a już w najlepsze trwa kolejny. Niedawno żywiecki TS Mitech wywalczył utrzymanie się w ekstraklasie, a już jest po trzech kolejkach. I to nie najlepszych.

Dwa pierwsze mecze piłkarki reprezentujące Żywiec rozgrywały z beniaminkami. Na otwarcie sezonu, 5 sierpnia, zremisowały na wyjeździe 0:0 z KS Unifreeze Górzno, natomiast w sobotę uległy u siebie 1:2 zespołowi LUKS Sportowa Czwórka Radom.
We wczorajsza, świąteczne przedpołudnie, do Żywca zawitał lider – Medyk Konin. Trudno więc tutaj było o szczególny optymizm, co zresztą życie potwierdziło. O ile mieliśmy „do przerwy 0:2”, o tyle spotkanie zakończyło się wysokim wynikiem, Medyk zwyciężył w stosunku 0:7. Po trzech rundach TS Mitech zajmuje 10 miejsce w tabeli, na 12 drużyn, posiadając 1 punkt i stosunek bramek 1-9. Coraz częściej słychać głosy o potrzebie radykalnych zmian.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę