Kto zrobi najlepszą fotkę? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Będą mieli 24 godziny na wykonanie trzech fotografii, a motyw przewodni ogłoszony zostanie dopiero w momencie rozpoczęcia konkursu. Na uczestników „Foto zawodów” w Żywcu czeka nie lada wyzwanie.

Fotograficzne zawody odbędą się już we wtorek, 25 lipca godzinie 10.00 w kawiarni „DeKaffe”i potrwają do środy, 26 lipca. Zawodnicy będą musieli zrobić trzy zdjęcia w ciągu doby. Utrudnieniem dla nich będzie to, że nie zapoznają się wcześniej z tematem konkursu - przedstawiony on zostanie dopiero w dniu zawodów.

Autorzy najciekawszych zdjęć otrzymają nagrody, a pozostali upominki i pamiątkowe dyplomy. Ogłoszenie wyników nastąpi drugiego dnia „Foto zawodów” o godzinie 17.00 w „DeKaffe”.

- Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na wiek czy stopień zaawansowania w dziedzinie fotografii - zachęcają organizatorzy.

Przypomnijmy, że warsztaty fotograficzne pod hasłem „Lato z fotografią” organizowane są w Żywcu od początku lipca. Ich finałem będą właśnie „Foto zawody”.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę