Marsz na Rycerzową - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pójdą z Rycerki do schroniska PTTK na przełęczy Przegibek, a stamtąd na Rycerzową Wielką. Już 30 sierpnia Gminny Ośrodek Kultury w Łękawicy organizuje górską wycieczkę.

people-2603771 960 720

Wyjazd z Łękawicy do Rycerki planowany jest o godzinie 6.30. Zbiórka na parkingu przed kościołem. Trasa liczy około 14 km. Uczestnicy wędrówki wyruszą z Rycerki na Przegibek, a następnie na Rycerzową. Powrócą do Soblówki. Co ważne, każdy uczestnik musi posiadać dowód osobisty lub paszport. Obowiązkowe są też sportowy ubiór oraz buty przeznaczone do górskich wypraw. Organizator nie zapewnia wyżywienia. Zapisy na wycieczkę przyjmowane są do piątku, 25 sierpnia w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Łękawicy przy ul. Wspólnej.

Warto wspomnieć jeszcze o tym, że ośrodek sfinansuje transport dla mieszkańców gminy Łękawica. Natomiast osoby spoza gminy będą musiały za niego zapłacić. Organizatorzy podkreślają, że jeśli pogoda nie będzie sprzyjać, to wyjście przeniesione zostanie na najbliższy pogodny dzień.

Szczegółowe informacje o wędrówce uzyskać można po nr tel. 794 75 15 85.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę