W końcu zwycięstwo Żywczanek - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Reprezentantkii Żywiecczyzny, w świecie wielkiego futbolu, piłkarki TS Mitech Żywiec miały dziś szansę na przełamanie złej passy i w czwartym meczu sezonu uskutecznienie pierwszej w sezonie wygranej. Czy to zrobiły? A jakże.

Dużyna Mitech Żywiiec w tym sezonie raz remisowała, dwa razy przegrywała. Przełamać złą passę i otworzyć kategorię zwycięstw mogła dzisiaj. Przyjechała drużyna AZS Biała Podlaska. Wszystko, co się miało wydarzyć w tym meczu, wydarzyło się w pierszej połowie. Zaczęło się wprawdzie od przegrywania. Rywalki strzeliły w 16 minucie. Potem jednak strzelał już Mitech. W 30 min Wiśniewska, w 37 Zasada – z rzutu karnego, j jeszcze akcent z końcówki meczu. Strzeliła jeszcze Łagowska w 87 minucie. Jest więc pierwsza wygrana, w stosunku 3:1.

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę