Miss Uśmiechu - Gosia Habdas z Żywca! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywczanka Małgorzata Habdas w dzisiejszych wyborach Miss Cosmopolitan zdobyła tytuł Miss Uśmiechu. Gratulujemy! Konkurencja była bardzo duża!

habdas

Małgorzata Habdas ma 24 lata, a na swoim koncie tytuł vice Miss Beskidów oraz udział w finale konkursu Miss Polski. Odbywające się w Malezji Miss Cosmopolitan World 2017 były konkursem organizowanym po raz drugi, ale o uznanej już renomie. Biorą w nim udział przedstawicielki ponad 30 krajów z wszystkich kontynentów. Konkurs wygrała Sheryltha Pratyscha z Indonezji, która koronę odebrała od pięknej Rosjanki, zwyciężczyni ubiegłorocznego konkursuu Veroniki Markovej.

Pierwszą wicemiss została  Myat Noe Chit z Myanmar, drugą  Semoy Defour z Trinidad & Tobago, trzecią Stephanie Ellen Almeida z USA, a czwartą oraz Miss Popularności Chanelle Wong z Malezji.

Udostępnij

5
+5
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę