Remont mostu w Łodygowicach - szczegóły! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Starostwo Powiatowe w Żywcu informuje, że w związku z planowanymi pracami budowlanymi wyłącza się z ruchumost w ciągu DP nr 1464 S w km 0+756 ul. Sobieskiego (obok kapliczki) w miejscowości Łodygowice.

Remont drogi 2

Ruch pojazdów nzostanie wstrzymany w dniu 10.10.2017r. o godz. 10:00. Komunikacja odbywała się będzie wyznaczonym objazdem, a przywrócenie stałej organizacji ruchu nastąpi po całkowitym zakończeniu prac budowlanych. Starostwo zwraca się do użytkowników drogi o zachowanie szczególnej ostrożności! Równocześnie informuje, że od strony Biernej ostatni przystanek autobusowy linii nr 6 będzie na placu przed sklepem na ul. Kopernika, natomiast od strony Łodygowic prosimy korzystać z przystanku obok LZS Słowian. Planowany okres zamknięcia drogi to ok. 30 dni.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę