Smog - Kocurów najlepiej. Błąd systemu? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od niedawna na stronie internetowej Urzędu Miejskiego można śledzić wyniki pomiarów zanieczyszczenia powietrza. Warto im się dokłądniej przyjrzeć, bo....

Pomiar powietrza 16.11

 Prezentowana jest sytuacja w siedmiu dzielnicach. Jak wiadomo, po sezonie grzewczym dzielnica z najlepszymi wynikami ma otrzymać od miasta jakąś nagrodę. Od kilku dni w najlepszej sytuacji wydawał się być Kocurów. Wczoraj wieczorem (środa 15.11) w w prawie całym mieście sytuacja była dramatyczna, tylko właśnie Kocurów miał przypisany kolor zielony (stan dobry). Podobnie było dzisiaj rano. Juz zaczęliśmy myśleć o kocurowie jako "zielonej wyspie Żywca", ale...

O ile pomiary dla dzielnic Żywca prezentują wskazania bieżące, to przy Kocurowie figuruje cały czas data 13.11 i godz. 10.20.

Udostępnij

3
+2
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę