Wbił się w kamienicę - destrukcja pozostała - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ponad już 2 miesiące temu samochód osobowy wbił się w jeden z ostatnich budynków przy ul. Kościuszki, o czym pisaliśmy TUTAJ. Wypadek spowodował między innymi zniszczenia przydrożnej infrastruktury. Do dziś pozostaje nienaprawiona.

slupki 1

 Skutkiem niefortunego wyjazdu samochodu z ronda było wówczas między innymi zagięcie słupka oddzielającego pas trawy od jezdni łańcuchami, zerwanie dalszych łańcuchów i zniszczenie ekranów, odgradzających chodnik od szosy. Wszystko pozostało w takim stanie, w jakim było krótko po wypadku. Dodajmy, że to w centralnej  dosyć reprezentacyjnej części Żywca.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę