Wasza pomoc dla rodziny Funioków - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poseł Małgorzata Pępek zaprasza do wspólnej pomocy. Na swoim profilu facebook opublikowała apel w tej sprawie. "Wszyscy możemy pomóc uszczęśliwić rodzinę Funioków. To kochająca babcia z dziadkiem, którzy zajmują się piątką dzieci. 16-letni Michał, 13-letnia Ola, 10-letnia Martynka, 9-letni Jacek i 8-letni Rafał wraz ze swoimi opiekunami mieszkają od niedawna w centrum Żywca." - napisała posłanka.

Pomoc rodzinie Funiokow

- Na start w nowym miejscu potrzebują wszystkiego, co pozwoliłoby im zacząć tutaj normalne życie. Oprócz ciepłych ubrań i obuwia potrzebne są przybory i materiały szkolne, słowem wszystko, czego potrzebują dzieci), a także pościel, ręczniki, środki czystości, wyposażenie mieszkania (łóżka, biurka, naczynia kuchenne). Wspólnie z Wami łatwiej będzie zorganizować zbiórkę i uszczęśliwić tę fajną rodzinę, która wiele już przeszła. 
Coś, co może Wam być niepotrzebne, może się okazać niezbędne dla tej rodziny. Małgorzata Pępek zapraszam wszystkich, którzy są w stanie pomóc, do kontaktu z biurem poselskim pod nr tel. 33 861 00 33 lub osobiście. W Biurze Poselskim (ul. Rynek 21, Żywiec) czeka również na dary dla Funioków. Pomóżmy zorganizować tej rodzinie prawdziwe święta, z choinką, bombkami, ozdobami i prezentami od serca - brzmi apel poseł Pępek..

Udostępnij

2
-2
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę