Dotacje na zakup pieców - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Już niebawem gmina Łodygowice po raz kolejny rozpocznie przyjmowanie wniosków o dopłaty do wymiany pieców. Co ważne, dofinansowania nie będą udzielane wszystkim chętnym. Zatem komu?

dotacje

Od 2016 r. w gminie Łodygowice prowadzony jest program wymiany pieców węglowych starego typu na piece ekogroszek lub pellet. Dotacja wynieść może do 50 procent wartości nowego pieca, nie może jednak przekroczyć 3 tys. zł.

Zgłoszenia przyjmowane będą od 15 stycznia do 31 października. Wszystkie niezbędne dokumenty dostępne są na stronie internetowej Urzędu Gminy w Łodygowicach.

Warto wspomnieć o tym, że program wymiany pieców cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców gminy. W 2016 r. przyznano 6 dotacji, a w ubiegłym roku już więcej, bo 13. Jak będzie teraz? 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę