Nowe miłości, nowe kłódki w parku - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przy okazji Dnia Zakochanych pisaliśmy o zniknięciu „kłódek miłości” w na barierkach parkowego mostku. Jak się okazuje, nie tylko natura nie lubi próżni.

Klodki

Kłódki zostały zdjęte przy okazji jesiennego remontu barierek. Jak wówczas zapewniał Mariusz Hujdus, rzecznik prasowy żywieckiego Urzędu Miejskiego, nie ma przeszkód ze strony miasta, by pojawiły się podobne i na nowo postawionych barierkach. Okazuje się, że rzeczywiście zaczęto je zawieszać, ale obok. Kilka zawisło na sąsiednim mostku, między innymi mała, z inskrypcją: „Nowa Miłość”. Nowy symbol, w nowym miejscu, na wiosnę, a wiosna to podobno nowe otwarcie...

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę