Znów kolejki na granicy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Śląska Straż Graniczna podchodzi do tematu optymistycznie, rano wręcz go nie zauważała, ale problem jest.

Granica tiry

 Poranny komunikat ŚSG o sytuacji na granicy mówił, że ruch na przejściach Cieszyn Chotebuz i Cieszyn Most Przyjaźni przebiega płynnie. Nieco później te służby podały informację o działaniu nowego systemu w Czechach:

"Od 14 kwietnia czeska policja rejestruje w systemie każdą osobę, która przekracza granicę, zarówno na wjazd, jak i na wyjazd z Republiki Czeskiej. Rejestracja wiąże się z wpisywaniem do systemu dodatkowych informacji, m.in. czy osoba wjeżdżająca podlega kwarantannie, czy jest pracownikiem transgranicznym, jej danych kontaktowych itp. Działania te mogą wydłużyć czas oczekiwania na przekroczenie granicy przy wjeździe i wyjeździe z Czech." - komunikują pogranicznicy.

Czas przejazdu rzeczywiście się wydłużył. Portal Głos Live zauważa, że rzeczywiście kolejki tirów na przejściu granicznym 🇵🇱🇨🇿 w Cieszynie (Boguszowice-Kocobędz) sięgają już Ogrodzonej. Oczekiwanie na wjazd do Czech wydłuża się z powodu zaostrzonych kontroli. (Wjazdy na S52 w kierunku granicy zamknięte już w Cieszynie i Krasnej.) Podobnie jest w Gorzyczkach i Chałupkach.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę