Marszałek i owce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wójtowie Żywiecczyzny, dziennikarze i kilku baców - powitali dziś w Żywcu marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. Spotkanie w żywiekcim miejskim Centrum Kultury nie cieszyło się zainteresowaniem większej liczby mieszkańców.

30825432 1701056989977050 2111349419 o copy copy

Marszłek Kuchciński otworzył w Żywcu Konferencję Karpacką. Jej tematem są problemy współczesnego pasterstwa. W trakcie konferencji przedstawiane są szanse jego rozwoju  poprzez popularyzację regionalnych produktów oraz promocję dziedzictwa kulturowego regionu. Ok. godz. 16.00 marszałek kuchciński pojawi się w mnilowieckiej remizie OSP, jutro wybiera sie do Suchej Beskidzkiej.

Udostępnij

2
-9
11
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę