Robert Biedroń w naszym mieście - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywiecka Fundacja Rozwoju inauguruje cykl rozmów pod hasłem "Społeczeństwo otwarte". Gościem pierwszego spotkania będzie prezydent Słupska.

Robert Biedron

Spotkanie z Robertem Biedroniem odbędzie się w czwartek 31 maja o godz. 14.00 w Kinie Janosik - Żywiec, ul. Sobieskiego 1. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Działaj bez limitu!”, finansowanego ze środków ASOS 2014-2022. Spotkanie poprowadzą: dziennikarka Małgorzata Prokop-Paczkowska oraz Anna Barabasz z Żywieckiej Fundacji Rozwoju. Wstęp bezpłatny, jednaj wcześniej należy pobrać wejściówki, dostępne od 23 maja w Kinie Janosik lub w siedzibie Żywieckiej Fundacji Rozwoju - ul. Handlowa 5.

Robert Biedroń to politolog, absolwent Szkoły Liderów Politycznych i Społecznych oraz Szkoły Praw Człowieka przy Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, a od 2014 r. prezydent Słupska. Od wielu lat pełni też rolę ekspert Organizacji Praw Człowieka w Polsce i za granicą. Jest pomysłodawcą, współzałożycielem i wieloletnim prezesem Kampanii Przeciw Homofobii. W 2011 został wybrany na posła RP z okręgu gdyńsko-słupskiego. Były wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka oraz członek sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych. Były delegat do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. W latach 2008-2016 członek Rady Doradczej Praw Człowieka przy Open Society Foundation w Budapeszcie. Od 2015 uczestniczy w pracach Kongresu Władz Lokalnych i Regionalnych Rady Europy. Od 2016 zasiada w grupie doradczej ds. równouprawnienia płci, przymusowych wysiedleń i ochrony, powołanej przez Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do Spraw Uchodźców. 

 

Udostępnij

8
+3
5
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę