Drugie przedszkole - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

400 tys. zł - tyle ma kosztować nowe przedszkole w Pietrzykowicach. Decyzję o utworzeniu drugiej publicznej placówki dla dzieci podjął wójt gminy Andrzej Pitera. Już teraz można zapisywać dzieci do nowego przedszkola.

classroom-658002 960 720 1

 Do tej pory w Pietrzykowicach działało jedno publiczne przedszkole. Teraz będą dwa. Zapotrzebowanie na przedszkolne miejsca w Pietrzykowicach jest bardzo duże. Do obecnej placówki zapisywanych jest coraz więcej dzieci, dlatego wójt gminy postanowił stworzyć w miejscowości drugie publiczne przedszkole.

Nowa placówka swoją siedzibę będzie miała w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II. Przeznaczona będzie dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Do placówki przyjętych zostanie ponad 70 dzieci. Obecnie w szkole znajduje się oddział przedszkolny, w którym najmłodsi odbywają roczne przygotowania przed pójściem do przedszkola.

Każdy kto chce zapisać swoje dziecko do nowego przedszkola, proszony jest o kontakt z dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pietrzykowicach przy ul. Kościuszki.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę