Nakręcili film o papieżu, jest nagroda - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Uczniowie z gimnazjum z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Twardorzeczce zostali laureatami konkursu dziennikarskiego o Janie Pawle II.  Stworzyli dokument zawierający wspomnienia o świętym.

 W konkursie zorganizowanym przez warszawski Instytut Papieża Jana Pawła II wzięło udział czterech uczniów z klasy II d gimnazjum w Twardorzeczce: Martyna Lalik, Martyna Turczak, Michał Kołodziej i Patryk Knapek. Nakręcili oni film oparty na rozmowach z osobami, które miały okazję spotkać papieża lub wziąć udział w jego pielgrzymkach.

Dzieło uczniów ze szkoły w Twardorzeczce spodobało się jurorom. Oprócz naszej młodzieży wyróżniono też grupy z Chorzowa i z Łańcuta. Nagrodą jest wyjazd na warsztaty dziennikarskie do Warszawy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę