Senioralia z Jackiem Wójcickim - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokazy, bezpłatne badania, poczęstunek, występ znanego aktora i śpiewaka, to zaledwie niektóre atrakcje przyszłotygodniowej imprezy, organizowanej głównie z myślą o seniorach.

Jacek Wojcicki

Poseł Małgorzata Pępek oraz marszałek województwa śląskiego Wojciech Saługa zapraszają na Senioralia 2018, które odbędą się w piątek 15 czerwca od godz. 10.00 w Amfiteatrze Pod Grojcem w Żywcu. Będzie to okazja nie tylko do odbycia bezpłatnych konsultacji i badań lekarskich, spotkania z policjantami i sportowcami, ale też wysłuchania występu Jacka Wojcickiego, znanego między innymi z występów w Piwnicy Pod Baranami i Kabarecie Olgi Lipińskiej. Wstęp jest bezpłatny.  szczegóły na plakacie.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę