Petenci narzekają. Nie tylko na upał... - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Psy zostały powieszone” na żywieckim starostwie powiatowym. Wszystko przez upał?

logo-informacja-jpg-500x500-s

Codziennie do różnego rodzaju urzędów i instytucji zaglądają petenci, by załatwić swoje sprawy. Trochę to truizm, ale musieliśmy go przytoczyc. Petenci spodziewają się bowiem, że załatwią je w godzinach pracy danego urzędu,. Tymczasem w ostatnich dniach placówki zamykane są wcześniej. Tak było m.in. i dziś w Starostwie Powiatowym i jego wydziałach, np. w obleganymwydziale komunikacji.
Wczoraj na stronach internetowych powiatu pojawił sie komunikat następującej treści:

„Z uwagi na utrzymujące się upały pogarszające w znacznym stopniu warunki pracy - Starostwo Powiatowe w Żywcu informuje, że w dniu 10 sierpnia 2018 r. tut. urząd będzie czynny w godzinach od 7.00 do 13.00    Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Żywcu będzie czynny do godz. 13.00 – obsługa klienta do godziny 12.30    Wydział Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami będzie czynny do godz. 13.00 – obsługa klienta do godziny 12.30    Powiatowy Zarząd Dróg będzie czynny do godz. 12.45    Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie będzie czynne do godz. 15.00”Niewielu jednak z petentów, zwłaszcza osoby starsze, ma w zwyczaj sprawdzanie internetowych wpisów urzędów. Wielu z nich już we środę, a także dziś, próbowało sforsować zamknięte już od trzynastej drzwi instytucji.


- Jechałam busem z Rajczy, żeby zarejestrować samochód, do Wydziału komunikacji w byłej przychodni. Tylko po to, żeby pocałowac klamkę - napisała do nas jedna z naszych Czytelniczek, zbulwersowana sytuacją. Starostwo poinformowało o zmianach godzin urzędowania również na swoim profilu FB. Jak widać, i to za mało.


- Czemu takich komunikatów nie dają do Radia Bielsko, albo do poczytniejszych gazet? Megafony mają w Żywcu, to niech ogłaszają, albo smsy tak jak na sytuacje kryzysowe niech ludziom wysyłają - podpowiada jeden z mieszkańcow Żywca.

Udostępnij

4
+3
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę