W sobotę szansa na darmową kolej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na najbliższą sobotę (22.09) przypada Europejski Dzień bez Samochodu. Koleje Śląskie zapraszają przy tej okazji do porzucenia swoich czterech kółek na rzecz transportu szynowego. W tym dniu posiadacze samochodów mogą liczyć na darmowe przejazdy.

W ramach obchodów Europejskiego Dnia bez Samochodu każdy, kto podczas kontroli biletów okaże ważny dowód rejestracyjny, może korzystać z usług KŚ bezpłatnie. Oferta dotyczy wszystkich linii obsługiwanych przez Koleje Śląskie, z wyjątkiem odcinka przygranicznego Chałupki – Bohumin oraz pociągów Ornak na odcinku Żywiec – Zakopane. Każdy kierowca może zabrać w podróż jedną osobę towarzyszącą.

Koleje Śląskie do korzystania z tego typu przejazdów zachęcają już od 2015 roku. Łącznie w latach 2015-2017 z takiej możliwości skorzystało blisko 4 500 osób. Razem przejechali oni ponad 250 000 kilometrów.

 

Udostępnij

5
+4
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę