"Na Żywca" - lokalny quiz z okazji 100-lecia Niepodległej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niezależnie od dokładnego i ostatecznego kształtu ogólnopolskich obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, Żywiecka Fundacja Rozwoju Zaprasza na uczczenie tego wydarzenia w bardziej lokalny sposób. 

Dzwonnica Zywiec

"Na Żywca! Quiz wiedzy" - to drużynowy: rodzinny, towarzyski, koleżeński konkurs wiedzy o naszej historii lokalnej. Bez stresu - w dobrym towarzystwie. Skompletuj drużynę i baw się z nami. Zapraszamy do wspólnej gry 11 listopada. W rozrywkowy sposób będziemy uczyć się odpowiadając na pytania dotyczące Żywiecczyzny: jej historii, przyrody, geografii, zabytków i mieszkańców. Nie da się bawić bez muzyki! Zatem będzie i koncert.” - takimi słowami zachęca do wspólnej zabawy Żywiecka Fundacja Rozwoju.

Zasady uczestnictwa i szczegółowy regulamin podamy wkrótce. Projekt współfinansowany jest ze środków Funduszu Społecznego Grupy Żywiec.

 

Udostępnij

5
+5
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę