Zobacz plan Jeleśni - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do 27 czerwca będzie można zapoznać się z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego sołectwa Jeleśnia, a już w najbliższy poniedziałek, 12 czerwca odbędzie się publiczna dyskusja nad planem. To ponowne jego wyłożenie do publicznego wglądu ppo tym, jak wojewoda zakwestionował niektóre zapisy projektu nowego planu.

jelesnia-big3 201312111234

 Na dyskusję gminne władze zapraszają w poniedziałek na godzinę 12.00 do siedziby Urzędu Gminy. Każdy, kto ma do planu jakieś uwagi i wnioski, może je zgłosić ustnie lub pisemnie, również  wysyłając je na adres mailowy www.gminajelesnia@interia.pl. Listy można wysyłać do 12 lipca

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę