Znów spotkają się puzoniści, ruszyły zapisy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ruszyły już zapisy do udziału w Żywieckim Suwakowaniu, czyli spotkaniu puzonowym. Co roku na imprezę zapraszani są znani i cenieni muzycy.

Obraz 065

 Zgłaszać można się do końca czerwca. Wpisowe wynosi 150 zł i należy je wpłacić na konto Krakowskiej Fundacji Sztuki, jednego z organizatorów wydarzenia. Podać trzeba swoje imię i nazwisko. Uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na nocleg w szkolnym internacie w Żywcu. Warto zaznaczyć, że ilość miejsc jest ograniczona i przydzielana będzie zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Szczegółowe informacje o zapisach i formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie internetowej www.zgloszenia.com w zakładce „lista zgłoszeń”. Co ważne, liczą się tylko zgłoszenia drogą elektroniczną. Te wysłane pocztą nie będą rozpatrywane.

Udostępnij

7
+7
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę