Kto widział sprawców? Jest prośba o pomoc - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wydarzenia miały miejsce w ostatnich dniach.

Wandalizm gorka

 Na akty wandalizmu zareagował Urząd Gminy Węgierska Górka, ogłaszając poszukiwanie sprawców zniszczeń przy Bulwarach nad Sołą.

"W związku z aktami wandalizmu jakie miały miejsce w ostatnich dniach na terenie gminy Węgierska Górka Wójt Gminy zwraca się z prośbą o pomoc w ujęciu sprawców tych zdarzeń. W miejscowości Węgierska Górka zostały zniszczone poprzez wybicie szyb, 2 przystanki autobusowe, jeden w centrum Węgierskiej Górki przy zajezdni PKS, drugi naprzeciw Kościoła parafialnego p.w. Przemienienia Pańskiego w Węgierskiej Górce. W miejscowości Cisiec został zdewastowany i zniszczony plac zabaw oraz trakt spacerowy przy boisku sportowym w Ciścu.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na ten temat, prosimy o kontakt z tutejszym Urzędem Gminy, względnie Komisariatem Policji w Węgierskiej Górce.

Zwracam się z apelem do wszystkich mieszkańców Gminy Węgierska Górka aby reagować na takie akty wandalizmu, gdyż niszczone jest nasze dobro wspólne, którego koszty projektowania oraz wybudowania ponieśliśmy wszyscy." - czytamy w komunikacie Urzędu Gminy Węgierska Górka. 

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę