Straż Leśna przeciw quadom i skuterom - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Piękna pogoda minionego lutowego weekendu sprzyjała turystyce, nie tylko pieszej. Ta motorowa mogła jednak natrafić na reakcję odpowiednich służb.

skutery 33

W niedzielne popołudnie okolice niebieskiego szlaku z Sopotni Wielkiej na Halę Rysianka pełne były nie tylko turystów, ale często też huku pojazdów motorowych. Bokami szlaku przejeżdżały skutery śnieżne. Jak się okazało, hałasowały nie tylko one.

- Policjanci z Komisariatu Policji w Jeleśni zostali wezwani przez Straż Leśną w celu potwierdzenia danych personalnych osób, które zostały zatrzymane przez straż po jeździe quadami w terenie, w którym jest to zabronione – powiedziała oficer prasowy żywieckiej policji asp.szt. mgr  Mirosława Piątek.

O uwarunkowaniach poruszania się tego typu pojazdami w w Beskidach pisaliśmy szerzej TUTAJ.

Udostępnij

12
+11
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę