Głowa do góry - będzie lepiej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rowerzysta, aby tamtędy przejechać, zmuszony jest bardzo się pochylić lub wręcz zejść z roweru. Ma się to zmienić.

kejwy

Żywiecka ścieżka dydaktyczna, z opcją rowerowej, nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. Niedawno zrealizowano fragment od mostu kolejowego do kładki przy amfiteatrze. Został jednak słynny problem niskiego pułapu i przejazdu rowerem, a nawet przejścia, pod mostem kolejowym. Jeszcze w lecie ubiegłego roku burmistrz Antoni Szlagor zapewnia, że ten przejazd będzie usprawniony. Najwyraźniej nie udało się podczas budowy ścieżki] Żywiecki Urząd Miejski wystąpi teraz o stosowne zezwolenia, aby ten temat rozwiązać. Zgodę wydały Wody Polskie, ale to jeszcze nie wszystko.

- Właścicielem terenu jest PKP PLK, więc Miasto wystąpiło do tej spółki o możliwość przebudowy przejazdu. Czekamy na zgodę, aby móc ruszyć z pracami – powiedział rzecznik prasowy żywieckiego Ratusza Mariusz Hujdus.

Udostępnij

10
+9
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę