Andrzej Kalata powalczy o Senat - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Starosta żywiecki ogłosił dziś (piątek 18 sierpnia) swoją kandydaturę do izby wyższej parlamentu z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Andrzej Kalata senat

 -W dniu dzisiejszym podjąłem decyzję o kandydowaniu na senatora Rzeczypospolitej Polskiej z listy Prawa i Sprawiedliwości. Żywiecczyzna zawsze była i będzie dla mnie na pierwszym miejscu, dlatego uważam że podjęcie tej decyzji może pozwolić na zrobienie czegoś więcej dla mieszkańców naszego powiatu oraz mieszkańców powiatu cieszyńskiego. Liczę na zrozumienie mojej decyzji oraz poparcie w najbliższych wyborach parlamentarnych 2023.- przekazał dziś samorządowiec za pośrednictwem swojej strony społecznościowej.

Okręg wyborczy nr 79 do Senatu obejmuje obszar powiatów: cieszyńskiego i powiatu żywieckiego. W bieżącej kadencji jego senatorem jest Tadeusz Kopeć z Cieszyna, obecnie reprezentujący Prawi i Sprawiedliwość.  Andrzej Kalata (ur. 1961) obecnie drugą kadencję jest starostą żywieckim.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę