104 lata - życzenia dla mieszkanki Bielska-Białej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Z życzeniami udali się miejscy samorządowcy.

Stulatki

Marianna Graca zamieszkująca Dom Pomocy Społecznej dla Osób Starszych przy ul. Żywieckiej obchodziła sto czwarte urodziny. Z tej okazji, 6 czerwca w ośrodku przygotowano specjalną uroczystość, podczas której Janusz Okrzesik, przewodniczący Rady Miejskiej Bielska-Białej i Danuta Brejdak, dyrektor Biura Rady Miejskiej złożyli jubilatce życzenia w imieniu samorządu naszego miasta.

Pani Marianna Graca urodziła się 3 czerwca 1915 roku w Rychwałdzie. Była upragnionym dzieckiem swoich rodziców. Razem z nimi pracowała w gospodarstwie rolnym. Po śmierci rodziców przeniosła się z mężem do Bielska. Pracowała w Lenko oraz Fabryce Krówek. Nie miała dzieci, dlatego po śmierci męża we wrześniu 2011 r. przeprowadziła się do Domu Pomocy Społecznej dla Osób Starszych. Pani Marianna jest osobą pogodną, radosną i z poczuciem humoru. 

Udostępnij

5
+5
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę