Za zebrane graty materiały do szkoły i brawa za ekopostawę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W minionym roku szkolnym, z okazji Dnia Ziemi, Szkoła Podstawowa nr 1 w Pewli Wielkiej przystąpiła do  akcji: „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

Elektrosmieci szkola

 Akcja ta miała na celu uczczenie święta naszej planety, ale również podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci. Do inicjatywy włączyli się rodzice i mieszkańcy naszej wsi. Wspólnymi siłami zebrali ponad 2,5 tony zużytego i zepsutego sprzętu elektronicznego i elektrycznego.

Akcja ta przyczyniła się do podniesienia wiedzy uczniów i mieszkańców na temat  prawidłowego gospodarowania odpadami. Za zebrane odpady szkoła otrzymała bon na 385,00 zł, od firmy organizującej zbiórkę, który może przeznaczyć na zakupienie potrzebnych materiałów biurowych do szkoły.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę