Bielski sędzia pomógł ująć podejrzaną o kradzież - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W ważnym miejscu i czasie znalazł się jeden z sędziów Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej. 

Sedzia zatrzymal 2

W salonie sprzedaży jednego z bielskich urzędów pocztowych pracownica ochrony zauważyła na monitoringu, jak pewna klientka zabiera z wystawy kilka portfeli oraz opakowania z grami i wychodzi z budynku. Gdy podeszła do niej, aby ją powstrzymać, 32-latka odepchnęła ją i zaczęła uciekać. Pracownica ochrony ruszyła za nią w pościg. Biegnące kobiety zauważył jeden z przechodniów. Ruszył on w pościg za uciekinierką i ją schwytał. Okazało się, że przechodniem tym jest sędzia z Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej. Kiedy zgłaszał interwencję, w pobliżu przejeżdżali policjanci wydziału konwojowego. Sędzia zatrzymał przejeżdżający radiowóz i poinformował ich o zajściu. Mundurowi przewieźli bielszczankę do komendy. Całe skradzione przez nią mienie odzyskano.

Badanie alkomatem wykazało w organizmie kobiety prawie 2,5 promila alkoholu. 32-latka, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, została doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzuty kradzieży rozbójniczej i została objęta policyjnym dozorem. Za przestępstwo to grozi jej do 10 lat więzienia.

Udostępnij

1
-1
2
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę