Zamkną drogę do Istebnej. Na kilka dni - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Taką informację przekazała firma Strabag Infrastruktura Południe.

Zamkniecie drogi 2

"Uprzejmie informujemy, iż w związku z awarią na drodze DW 943 w miejscowości Laliki od skrzyżowania z drogą na Kasperki w km 13+031 na długości 990 mb w kierunku Istebna do km 12+041 w dniu jutrzejszym tj 24.07.2019r o godz. 8:00 droga zostanie zamknięta. Zamknięcie drogi spowodowane jest uszkodzeniem nawierzchni, który wymaga natychmiastowej naprawy z uwagi na zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz możliwość wystąpienia szkód materialnych. W związku z zaistniałą sytuacją objazd zostanie poprowadzony przez Szczyrk drogą DW 942 oraz dla samochodów ciężarowych powyżej 18 T przez Wisłę, Skoczów i Bielsko drogami DK 81 i S 62. Ponadto zaleca sie dla lokalnych mieszkańców objazd przez " ul. Fiodorówkę ". - przekazuje widaomość od wykonawcy Urząd Gminy Milówka.

Przewidywany okres zamknięcia drogi to 3 dni, czyli do 26 lipca, godz. 18.00. Ponowne otwarcie ma więc nastąpić przed 56. Tygodniem Kultury Beskidzkiej, choć budowlańcy zastrzegają, że w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych czy też  nieprzewidzianych robót koniecznych do wykonania okres ten może ulec zmianie. 

Udostępnij

1
-2
3
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę