Zaginiony Damian Zaborowski - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poszukuje go rodzina, wraz z Fundacją Na Tropie.

Zaborowski 1

"Damian (lat 28) pochodzi z Rybnika. Dnia 20.08.2019 pojechał do Katowic, skąd za pośrednictwem agencji pracy udał się do czeskiej miejscowości Kutna Hora.
Na miejscu zrezygnował z pracy i udał się w kierunku Brna, a następnie Ostravy. Nie miał ze sobą bagażu, a jedynie reklamówkę z dokumentami. Kontakt z rodziną  urwał się 22 sierpnia." - przekazuje Fundacja Na Tropie.

Rysopis potwierdzony przez rodzinę Zaginionego:
wzrost 172 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemny blond, fryzura krótka. W dniu zaginięcia ubrany był w koszulkę typu  Tshirt  szarą z guzikami z przodu, czarne   dżinsy oraz czarne buty sportowe typu adidas.  Kolor oczu zielono-szary. Posiada bliznę pourazową na czole.
Wiek z wyglądu ok. 30 lat.

Wszelkie informacje nt. Zaginionego należy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Rybniku (tel. 324295255), wydziałem kryminalnym KMP w Rybniku pod adresem kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 324295388.

Damian Zaborowski był zdeterminowany, aby znaleźć pracę i być może dalej szuka, roznosi swoje CV tuż za granicą, na terenie Czech. Niestety jego telefon   milczy  od 22 sierpnia.

Kontakt z rodziną Zaginionego: Pani Barbara Gomulec tel. 666968477

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę