Odrestaurowali park i oficyny. Zapraszają do zwiedzania - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do zobaczenia park, do zwiedzenia oficyny.

Park w Lodygowicach i palac

 Urząd Gminy Łodygowice informuje o zakończeniu prac renowacyjnych w łodygowickim parku. Inwestycja miała nazwę „Zagospodarowanie placu przed zamkiem w ramach projektu Wzrost atrakcyjności Łodygowic poprzez zagospodarowanie zabytkowego parku – etap I”. Prace obejmowały remont oraz częściową wymianę ogrodzenia parku a także montaż nowych bram wjazdowych, ponadto został przebudowany układ komunikacyjny przed zamkiem: położono nową nawierzchnię z kostki granitowej, wykonano partery kwiatowe oraz zamontowano ławki. Inwestycja była dofinansowana ze środków unijnych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Jak park wygląda obecnie, można zobaczyć na załączonych ilustracjach.

To nie wszystko, jak chodzi o łodygowickie zabytki. W niedzielę 29 września br. urząd zaprasza wszystkich mieszkańców Łodygowic i gości do zwiedzenia odrestaurowanych oficyn zamkowych, znajdujących się na terenie kompleksu zamkowo-parkowego w Łodygowicach.

"Po zwiedzeniu obiektu wszystkich zapraszamy na kawę/herbatę i poczęstunek. Obiekt będzie otwarty od godz. 9:30 do godz. 17:30. Zapraszamy!" - zachęca Urząd Gminy Łodygowice.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę