Casting do filmu - zapraszają, spróbuj swoich sił - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To będzie film Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Film projektor

Agata Basista, kierowniczka produkcji filmu studenckiego w reżyserii Marka Ułana-Szymańskiego, studenta Warszawskiej Szkoły Filmowej zaprasza do wzięcia udziału w castingu do tego obrazu. Nabór odbędzie się w Węgierskiej Górce.

"SZUKAMY: ROLA: DRUŻYNA SCOUTÓW
Szukamy chłopców do odegrania roli drużyny scoutów mieszkających w lesie WIEK 12-18, preferowani chłopcy z zacięciem do przygody i lubiących kontakt z przyrodą

ROLA: ŻOŁNIERZE
Szukamy panów w WIEKU 30 - 50 dobrze umięśnionej lub tęgiej umięśnionej sylwetce, wzrost powyżej 185 będzie dużym atutem jak i nieszablonowe rysy twarzy.

Zdjęcia do filmu będą trwać trzy dni na początku listopada (wstępnie przedział dni 6-9.11.2019). Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w castingu, który odbędzie się w najbliższą sobotę 5.10.2019 między godziną 10:00 a 13:00 w auli Szkoły Podstawowej im. Obrońców Węgierskiej Górki ul. Zielona 41, 34-350 Węgierska Górka

P.S Jeśli nie mogą się Państwo zjawić w wyznaczonym terminie prosimy o podesłanie maila ze zdjęciem sylwetki i portretu oraz telefonem kontaktowym na adres: ulanszymanski@gmail.com." - przekazuje Agata Basista.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę