Open Air nadchodzi. Najpierw rozkopy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Powstanie górka widokowa, postawione zostaną gabloty. Najpierw jednak czeka cieszynian nieprzejezdność traktu. A Co z drzewami?

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie od dnia 5 grudnia br. na Alejach Piastowskich w Cieszynie rozpoczną się prace związane z zadaniem pod nazwą "Utwardzenie terenu poprzez stworzenie ciągu pieszo - rowerowego wraz z remontem koryta Młynówki Cieszyńskiej w związku z realizacją projektu" Open Air Muzeum. Cieszyn. Cesky Tesin" w Cieszynie".

Całe zadanie obejmuje swym zakresem stworzenie „Open Air Muzeum. Cieszyn. Cesky Tesin”. W jego ramach ma być wykonany ciąg pieszo- rowerowy wraz z przebudową koryta Młynówki Cieszyńskiej. Zamontowane będą podświetlane gabloty, elementy małej architektury, siedziska indywidualne i specjalne oświetlenie. Zadanie wiązać się też będzie z wykonaniem nawierzchni żwirowej w obrębie stojaków na rowery, budową górki widokowej, remontem wskazanych odcinków istniejącej barierki i wycinką drzew. MZD wyjaśnia, że dotyczyć będzie tylko kilku drzew, przeznaczanych już wcześniej do usunięcia z uwagi na ich stan.

Realizacja dotyczy odcinka alei Piastowskiej w Cieszynie od ul. Zamkowej do ul. Sportowej.

W związku z tymi pracami, od dnia 5 grudnia br. Aleja Piastowska od ul. Zamkowej do ul. Sportowej zostanie zamknięta dla ruchu pieszego i rowerowego.

Udostępnij

3
0
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę