Do "Czarnego" bez objazdu, ale... - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak informuje Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie w dniu 30 listopad br. ( sobota ) została przywrócona przejezdność na ul. Czarne. Ruch na przebudowanym odcinku będzie się odbywać dalej wahadłowo przy zastosowaniu sygnalizacji świetlnej.

Do czarnego

Zlikwidowany zostaje tymczasowy objazd do Czarnego przez Kubalonkę i Zameczek, o którym pisaliśmy TUTAJ. Użytkowników ruchu drogowego cieszyński PZDP prosi się o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie do wprowadzonej organizacji ruchu na drodze. Utrzymanie remontowanego odcinka drogi na chwilę obecną prowadzi wykonawca robót drogowych, z którym można kontaktować się bezpośrednio pod numerem telefonu : 663 587 032.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę