Nowi komendanci komisariatów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie mł. insp. Jacek Stelmach wprowadził nowych komendantów w Strumieniu i Ustroniu oraz zastępcę komendanta w Zebrzydowicach.

kadra 1

Mł. insp. Jacek Stelmach odwiedził komisariaty powiatu cieszyńskiego. Powodem było powołanie nowego kierownictwa w trzech komisariatach.

Na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Strumieniu został powołany podinsp. Arkadiusz Bloch, który wcześniej pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Strumieniu. Dotychczasowy Komendant Komisariatu w Strumieniu podinsp. Michał Botorek został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Ustroniu.

Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Zebrzydowicach został podkom. Krzysztof Krzempek dotychczasowy Oficer Dyżurny w Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie. Komendant Jacek Stelmach podziękował odchodzącemu na emeryturę  nadkom. Łukaszowi Żyle Komendantowi Komisariatu Policji w Ustroniu za dobrą współpracę, trud i poświecenie związane z wieloletnią służbą.

Ponadto mł. insp. Jacek Stelmach wprowadził na stanowisko nowego zastępcę Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie podkom. Krzysztofa Bortla.

Obejmując stanowiska, nowi komendanci podziękowali za wyróżnienie. Zobowiązali się jednocześnie do dbania o dobre relacje ze współpracownikami oraz do wytężonej pracy na rzecz kierowanych jednostek, w tym służby dla bezpieczeństwa mieszkańców.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę