Skoczowscy urzędnicy przed sądem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zapadły wyroki skazujące, na razie nieprawomocne. 

Skoczow Ratusz

 Portal Beskidzka24 informuje, że wysoka rangą urzędniczka Urzędu Miejskiego w Skoczowie została skazana przez Sąd Rejonowy w Cieszynie na rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata oraz grzywnę pieniężną za łapówkarstwo i fałszowanie dokumentów. Skazany został też za nakłanianie do przestępstwa naczelnik jednego z wydziałów tego urzędu. Oba wyroki nie są jeszcze prawomocne. W wypowiedzi dla portalu Beskidzka24 burmistrz Skoczowa Mirosław Sitko podkreśla, że na ewentualnych nieprawidłowościach gmina nie ucierpiała finansowo a on nie zamierza podejmować decyzji przed prawomocnym wyrokiem, ale jego zaufanie do tych pracowników zostało nadszarpnięte. 

O kogo chodzi? Portal Ox z kolei sugeruje według nieoficjalnych informacji, że o sekretarz gminy Beatę Macurę i Tomasza Urbańskiego z Wydziału Organizacyjnego. Oboje przebywają ostatnio na zwolnieniu i nie było ich na niedawnej sesji Rady Miejskiej. Na jutro zapowiedziana została konferencja prasowa w tej sprawie w skoczowski Ratuszu.

Udostępnij

5
+2
3
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę