Akcja segregacji w urzędzie i szkołach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W gminie Lipowa ruszyła kolejna akcja dotycząca segregacji śmieci. Urzędnicy dają przykład.

Akcja Segregacja 3

Niedawno w Gminie Lipowa mieszkańcy otrzymali kartki przypominające o prawidłowej segregacji. Wszystko ze względu na nowe regulacje dotyczące śmieci, a skutkujące znaczną podwyżką cen za ich wywóz w całej Polsce. Teraz na korytarzach w urzędzie gminy Lipowa, bibliotece, oraz szkołach pojawiły się kolorowe pojemniki do prawidłowej segregacji śmieci. To kolejna „Eko akcja” w Gminie Lipowa. Niedawno zamontowane zostały wielkoformatowe „Eko tablice”, przypominające o czasie rozkładu poszczególnych odpadów. Rok temu w Urzędzie oraz szkołach pojawiły się dystrybutory z lipowską kranówką oraz szybko rozkładającymi się kubkami. Dzięki temu pracownicy, petenci, uczniowie oraz nauczyciele mają nieograniczony dostęp do wody pitnej, którą można pobierać do naczyń wielokrotnego użytku, lub szybko biodegradowalnych.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę