Złodzieje samochodów w rękach policji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najpierw kradzież w Skoczowie, potem w Bładnicach Górnych.

Zlodzieje Cieszyn

Policjanci ze Skoczowa zostali powiadomieni o kradzieży volkswagena, która miała miejsce 11 stycznia w Skoczowie przy ul. Targowej 23. Przestępca po pokonaniu zabezpieczeń samochodu uruchomił go i odjechał w nieznanym kierunku. Na następny dzień w Bładnicach Górnych skradł z zaparkowanej koparko-ładowarki akumulator. 35-latek z powiatu cieszyńskiego miał wspólnika. Jak ustalili policjanci działał on razem z swoim 24-letnim kolegą. Mundurowi zaraz po informacji o przestępstwie zaczęli działać. Po krótkim pościgu zatrzymali w Godziszowie przestępców. W samochodzie razem z nimi „podróżowała ” jeszcze 20-letnia kobieta. Nie miała nic wspólnego z kradzieżami, ale posiadała  narkotyki, które również znaleziono przy jej 24-letnim koledze. Wszyscy zostali zatrzymani, a skradzione przedmioty odzyskane.  Kara, jaką mogą ponieść sprawcy przestępstw jest zróżnicowana. Starszy z mężczyzn może trafić za kraty nawet na 10 lat. Z kolei młodszy za to, że kierował samochodem pomimo cofniętych uprawnień oraz fakt, że przestępstwa kradzieży popełnił jako recydywista, może liczyć się z karą nawet 15 lat pozbawienia wolności. Przestępstwo posiadania narkotyków, za które odpowie 20-letnia kobieta, zagrożone jest karą 3 lat więzienia.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę