Franciszkanie z Rychwałdu zachęcają do wspólnej modlitwy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od wczoraj do odwołania zakonnicy zapraszają do transmisji z bazyliki, a potem na błogosławieństwo w wybranych miejscach parafii. Gdzie dokładnie?

Franciszkanin 2

"Łączymy się we wspólnej modlitwie o 15:00 transmisja koronki do Bożego miłosierdzia z nasze bazyliki...Codziennie po mszy świętej wieczornej ( około 17:45) wyruszamy z Najświętszym Sakramentem, przejeżdżamy parafię i w imię Jezusa ogłaszamy Boże królestwo i Jego władzę nad rzeczywistością, błogosławiąc Ciałem Jezusa. Zatrzymujemy się w następujących miejscach:
Rychwałdek (przystanek pętla), ulica Beskidzka (przystanek nad sklepem Globi), krzyżówka ulicy Św. Jana i Dział, Nowa Wieś, Beskidzka (przystanek dawne Koło Rolnicze) i ul. Graniczna.
Jednocześnie prosimy, aby zachować wszelkie środki ostrożności co do zgromadzeń, dla naszego wspólnego bezpieczeństwa!" - piszą Franciszkanie na swojej stronie społecznościowej.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę