Ponad tysiąc litrów z Gminy Lipowa - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W okresie przed i poświątecznym w Gminie Lipowa ruszyła akcja szycia maseczek dla seniorów, które są systematycznie rozdawane.

plyn

Ten gest nie wystarczył jednak samorządowcom z Gminy Lipowa. Wójt wraz z radnymi z własnych środków postanowili zakupić ponad tysiąc litrów mydła antybakteryjnego, które wczoraj rozwieźli. Środek higieniczny trafił do Szpitala Powiatowego w Żywcu, Pogotowia Ratunkowego, trafi również do jednostek OSP z terenu gminy Lipowa oraz do Ośrodka Pomocy Społecznej. Wszystko w ramach wzajemnej pomocy podczas walki z epidemią.

- W miarę możliwości i z zachowaniem środków ostrożności staramy się prowadzić szereg inwestycji na terenie gminy, żeby po okresie wzmożonej pandemii ludzie mogli odetchnąć w naszych nowych obiektach. Nie zapominamy jednak dziś o tym, jak ważna jest wzajemna pomoc i solidarność. To chcemy podkreślać. Przykład musi iść z góry - Jan Góra Wójt Gminy Lipowa

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę