Strzały na granicy z Czechami - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rzecz miała miejsce w województwie opolskim, ale oby nie doczekała się powtórzeń, bo uzasadnienia nie widać nawet dla tamtej sytuacji.

Brygada logistyczna

 O tym zdarzeniu poinformowała TV Opole. Co dokładniej się wydarzyło? Mieszkający w Czechach obywatel Niemiec w okolicy miejscowości Pilszcz (gmina Kietrz) nielegalnie przekraczał granicę. Mężczyzna poruszający się autem osobowym podjechał do posterunku, po czym wyszedł z pojazdu i zaczął biec w stronę polskiego terytorium.

- Wtedy żołnierze oddali strzały ostrzegawcze - poinformował rzecznik prasowy 10. Opolskiej Brygady Logistycznej kpt. Piotr Płuciennik w rozmowie z TVP3.

Jak czytamy dalej w materiale, strzały oddane zostały dlatego, że mężczyzna nie stosował się do poleceń wydawanych przez żołnierzy. Po zatrzymaniu go, wojsko zdecydowało się przekazać obywatela Niemiec Straży Granicznej. 

Udostępnij

1
-2
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę