Pościg ulicami Cieszyna - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W piątkowe popołudnie, około godz. 14.30 na ulicach Cieszyna miał miejsce policyjny pościg. 

Policja Cieszyn

Dzielnicowy cieszyńskiej komendy, po zakończonej interwencji wracał do radiowozu. Na parkingu zauważył odjeżdżającego golfa, za kierownicą którego rozpoznał 40-latka z Cieszyna, który nie posiadał uprawnień do kierowania. Dzielnicowi włączając sygnały uprzywilejowania natychmiast podjęli próbę zatrzymania mężczyzny, jednak ten zignorował polecenie i usiłował uciec. Uciekał ulicą Górną, Poniatowskiego, Sienkiewicza 3-go maja, aby ostatecznie zakończyć łamanie prawa na Alei Jana Łyska. Tam dzielnicowi zmusili kierowcę golfa do zatrzymania pojazdu. 40-latek został obezwładniony przez dzielnicowego i zatrzymany. Był trzeźwy.

"Powody ucieczki, jak się później okazało, to brak uprawnień do kierowania, 50 paczek papierosów bez akcyzy oraz niedopełnienie obowiązku przerejestrowania pojazdu. Teraz nieodpowiedzialny kierowca za swoje zachowanie odpowie przed sądem nie tylko za wykroczenia, ale również za przestępstwo. Za ucieczkę przed patrolem policji i niezatrzymanie się do kontroli 40-latkowi grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Za popełnione wykroczenia kara nawet do 5000 zł grzywny. Sprawą nielegalnych papierosów, po przeprowadzonym postępowaniu, zajmie się Krajowa Administracja Skarbowa." - informuje Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie. 

Udostępnij

4
+3
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę