Od soboty otwarte granice, ale nie wszędzie wjedziemy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak poinformował dziś premier Mateusz Morawiecki, od najbliższej soboty (13 czerwca) Polska otworzy granice z państwami Unii Europejskiej. Nie wszędzie jednak swobodnie wjedziemy, trudno to będzie zrobić w przypadku naszych najbliższych sąsiadów.

Korbielow Glinne

 O ile swobodnie wjedziemy do Czech, nie będzie tak prosto z głównym zagranicznym sąsiadem powiatu żywieckiego. Słowacy otworzyli granice dla ruchu turystycznego z Czechami, Węgrami i Austrią, niebawem dołączą kolejne kraje ale z Polską nie. Słowacy uznali, że mamy zbyt dużą dzienną liczbę nowych zakażeń. Tak na przykład, gdy w poniedziałek wyniosła ona 599 osób, na Słowacji był to jeden nowy przypadek.

Udostępnij

3
+1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę