Polaris OPP zaprasza - ciekawy konkurs - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W ramach projektu ,,Dark Sky Community'' dofinansowanego w ramach Projektów Solidarności z Europejskiego Korpusu Solidarności Unii Europejskiej, Stowarzyszenie POLARIS-OPP wraz z grupą inicjatywną ogłasza konkurs na najbardziej pomysłową makietę, ukazującą metody ochrony ciemnego nieba.

Czyste Niebo

Polega to na stworzeniu modeli w dowolnej skali wraz z prawidłowym oświetleniem np. budynku, boiska, szkoły, drogi itp. Materiały dozwolone do użycia to odpady pochodzące z gospodarstwa domowego w myśl metody upcyklingu, np. plastikowe butelki, rolki po papierze, zużyte zapałki, pudełka, itd. Makietę można ozdabiać przy użyciu przyborów szkolnych. Zgłoszeni uczestnicy konkursu z Sopotni Wielkiej i okolic, otrzymają zestaw LED na baterie do zainstalowania i oświetlenia swojej makiety, której rozmiar nie może być większy niż 30x30x30cm.

"Na zgłoszenia poprzez e-mail (darkskyeks@gmail.com) i prace konkursowe czekamy do 1 lipca 2020 r., a wystawa odbędzie się podczas VIII Festiwalu Ciemnego Nieba w Sopotni Wielkiej lub on-line. Nagrodami będą dowolnie wybrane przez laureatów nagrody rzeczowe o ustalonej wartości oraz punkty do konkursu ogólnego, prowadzonego przez Stowarzyszenie POLARIS - OPP w 2020r. Zachęcamy do uczestnictwa!'' - informuje Stowarzyszenie POLARIS-OPP.

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę