Najlepszy dzielnicowy w powiecie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po raz kolejny, jak każdego roku, wyłoniono Najlepszego Dzielnicowego Powiatu Cieszyńskiego.

najlepszy-dzielnicowy-powiatu-cieszynskiego-2019

 Konkurs dotyczył osiągnięć i aktywności służbowej dzielnicowych za 2019 rok. Najlepszym spośród nich został wybrany sierż. szt. Kamil Przewieźlik, który odebrał okolicznościową statuetkę dyplom oraz gratulacje w czwartek (25.06.2020 r.) z rąk Mieczysława Szczurka, Starosty Cieszyńskiego, Janiny Żagan, Wicestarosty, Stanisława Kubiciusa, Przewodniczącego Rady Powiatu Cieszyńskiego oraz mł. insp. Jacka Stelmacha, Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Cieszyńskiego. 

Sierż.szt. Kamil Przewieźlik służbę w Policji pełni już od ponad 8 lat. Od ponad trzech lat pracuje w Zespole Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. Jego rejon służbowy obejmuje dzielnicę nr 1 (Boguszowice, Marklowice, Frysztackie Przedmieście) Już wielokrotnie, i to z sukcesami, reprezentował cieszyńskich policjantów. W 2018 roku wygrał wojewódzkie eliminacje do XI Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2018”. Miesiąc później razem z st. sierż. Adrianem Piechulskm z KPP Zawiercie stworzyli najlepszy duet i wygrali Ogólnopolskie Zawody Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2018” okazując się najlepszą drużyną w kraju.

Serdecznie gratuluję Panu uznania za ofiarną pracą na rzecz utrzymania ładu i porządku publicznego, jak również za przyjazne podejście do mieszkańców, dzięki któremu niewątpliwie poprawia się pozytywny wizerunek Policji oraz za otrzymane zaufanie do pełnienia tej odpowiedzialnej służby. Dziękuję za poświecenie, trud i działania, podejmowane przez Pana w swojej codziennej pracy z myślą o społeczności lokalnej. Życzę satysfakcji z dobrze wypełnianych obowiązków, mówi Mieczysław Szczurek, Starosta Cieszyński.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę