Plac zabaw z Budżetu Obywatelskiego - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nowy plac zabaw powstał w rejonie ul. Adama Asnyka 4 na osiedlu Dolne Przedmieście w Bielsku-Białej. Inwestycja to jedno z zadań ubiegłorocznego Budżetu Obywatelskiego, jej koszt wyniósł ponad 98.000 zł. W ubiegłym roku zadania nie udało się zrealizować i pieniądze przeniesiono na ten rok.

Plac zabaw na ul Asnyka

Z końcem czerwca br. plac zabaw był gotowy. Najmłodsi bielszczanie mogą korzystać z ośmiu urządzeń: huśtawki wahadłowej, karuzeli, huśtawki sprężynowej w formie rowerka, huśtawki – ważki i bocianiego gniazda, zestawu rekreacyjnego i zestawu gimnastycznego oraz piaskownicy. Na placu zabaw pojawiły się też ławki, stolik betonowy i kosz na śmieci. Wykonawcy zadbali również o nawierzchnię z kostki brukowej, nawierzchnię bezpieczną i trawnik.

W Budżecie Obywatelskim 2019 na wykonanie placu zabaw w rejonie ulicy Adama Asnyka w Bielsku-Białej głosowało prawie 150 mieszkańców Dolnego Przedmieścia.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę