"Babiogórskie pogranicze w obiektywie". Jakie jest Twoim okiem? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To może być bardzo ciekawa informacja biorąc pod uwagę to, że Babia Góra jest nie tylko popularnym szczytem do zdobywania, ale też bardzo wielu jej zdobywców dzieli się potem zdjęciami z niej w internecie.

Babia Gora moje

 "W ramach realizacji polsko-słowackiego mikroprojektu "Pogranicze? Naturalnie", który  jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej  w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska ? Republika Słowacka Interreg V-A 2014-2020 oraz z budżetu państwa ogłaszamy konkurs fotograficzny adresowany do osób pełnoletnich.

POGRANICZE babiogórskie to tereny NATURALNIE zielone, urocze, klimatyczne i magiczne. Liczymy, że zatrzymacie Państwo jego urok w kadrze i chętnie się tym kadrem, może nawet nie jednym podzielicie? Serdecznie zapraszamy i czekamy na prace konkursowe!" - takimi słowami zachęca do udziału w konkursie Dyrekcja Babiogórskiego Parku Narodowego,

Linki do regulaminu konkursowego i formularza zgłoszenia znajdziecie TUTAJ.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę