Odszedł Andrzej Marszałek - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Początek tygodnia pod tym względem naprawdę jest niefortunny. To była trzecia tego rodzaju wieść którą w poniedziałek przekazał Antoni Szlagor. 

Mrszalek2

 "Minionej nocy w wieku 65 lat zmarł Andrzej Marszałek, ceniony samorządowiec, były radny Sejmiku Wojewódzkiego Województwa Śląskiego, zawsze walczący o sprawy Żywca i Żywiecczyzny, radny Rady Powiatu Żywieckiego III kadencji, były prezes TS Koszarawa Żywiec, ceniony przedsiębiorca, przez wiele lat jeden z liderów SLD na Podbeskidziu, wspierający liczne lokalne przedsięwzięcia sportowe i kulturalne, zawsze uśmiechnięty i serdeczny dla innych człowiek." - poinformował za pośrednictwem swojej strony społecznościowej.

Udostępnij

1
-1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę