Znalazł się wózek „człowieka ulotki” ! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

- Dziś rano otrzymałem informację, że mój wózek z ulotkami został odnaleziony przez dzielnicowego z Łodygowic w lasku za ośrodkiem zdrowia w Lipowej - mówi Łukasz Eichner, znany prawie wszystkim chłopak rozdający ulotki na Żywiecczyźnie.

18595430 812858865536542 4567615405927117394 o

Sprawą kradzieży wózka Łukasza żył cały lokalny internet. Wczoraj, po godzinie 12.00 ktoś ukradł sprzęt, który chłopak zostawił na przystanku koło sklepu „Lewiatan” w Lipowej. - Zawiadomiłem o tym fakcie Urząd Gminy, opublikowałem też informację na Facebooku z prośbą o pomoc w znalezieniu zguby - mówi Łukasz. Teraz chłopak cieszy się, że wózek udało się odzyskać.

- Nie wiem czy dzielnicowy sam odnalazł sprzęt, czy ktoś mu to zgłosił. Najważniejsze, że jest - podsumowuje Łukasz. Podkreśla, że wózek wart jest około 250 zł, a gazetki w nim przewożone mają wartość od 400 do nawet tysiąca zł. Dlaczego ktoś chciał się połakomić na taki łup?

- Myślę, że po prostu ktoś chciał zrobić mi na złość i zabrał mój wózek - mówi Łukasz i dodaje, że przez ten incydent ma spore zaległości w pracy.

 

Udostępnij

23
+21
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę